Gold AG i shpreh ngushëllime familjes së Kadri Veselit

By

Babai i ish-kryeparlamentarit të Kosovës, Kadri Veseli, ka vdekur gjatë ditës së sotme.

Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditur zyrtari i Partisë Demokratike të Kosovës, Donjet Bislimi.

“Ishe Hero sepse rrite heroin tonë të gjallë, Prehu në paqe Baci Fazli. Ngushëllime familjes Veseli, Mitrovicës dhe gjithë Kosovës!”, ka shkruar ai.

Me anë të një postimi në profilin e tij në Facebook, Arian Agushi ka ngushëlluar Veselin dhe familjen e tij.

“Allahu të mëshiroftë Fazli Veseli”, shkruan nën foton ku shihen ish-kryeparlamentari me të atin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm