Gold AG flet për martesën e tij për herë të parë (VIDEO)

By

Para pak muajsh, Gold Ag u martua larg syrit të publikut.

Këngëtari i njohur shqiptar, i dha fund beqarisë duke u kurorëzuar me vajzën që ia mori zemrën.

Mirëpo publiku dhe fansat e reperit dinë shumë pak sa i përket detajeve të ditës më të veçantë të reperit.

I ftuar për Prive në edicionin e fundit, ai flet shumë hapur se si ndodhi, pse gjithçka u bë larg syve të publikut dhe mediave.

Ndiqni intervistën e plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm