Gold AG edhe rapsod! (VIDEO)

By

Reperi Gold AG krenarinë e të qenurit shqiptar por edhe lidhjet me politikanë të krahur të luftës tashmë ka kohë që i ka dëshmuar.

Tekstet e tij shpeshherë kanë ditur edhe të shkaktojnë debat në fqinjin tonë verior që reperin e kanë portretizuar me konutacion negativ shkaku i këngëve të dedikuara për UÇK-në dhe heronj shqiptar.

E përtej lirikës në stilin e muzikës që kultivon, Ariani ka dëshmuar edhe talentin e tij për të kënduar këngë me sharkia.

Kjo ka ndodhur mbrëmë në një tubim ku i pranishëm ka qenë edhe deputeti nga radhët e AAK-së, Daut Haradinaj.

Me këtë të fundit, Goldi është parë shumë i afërt dhe në një foto shihen duke i shtrënguar duart njëri-tjetrit. /Prive.al

https://scontent-fra3-1.cdninstagram.com/t51.2885-15/s640x640/sh0.08/e35/10472023_205343429825781_827469157_n.jpg

Artikuj të ngjashëm