Gold Ag e Milot Rashica shpërndajnë iftar për nevojtarët

By

Gold Ag bashkë me futbollistin e njohur shqiptar, Milot Rashica, kanë shpërndarë sot një iftar për nevojtarët.

Është këngëtari ai që e postoi një fotografi në Instagram ku shihet bashkë me Milotin dhe Halil Kastratin nga shoqata Jetimat e Ballkanit.

“Sot bashk me vëllaun @milotrashica7 në shpërndarje të iftarit për nevojtarët te @jetimat.e.ballkanit.Faleminderit vëlla @halilkastrati dhe gjithë ata që kontribuan ❤”, shkroi Gold Ag nën foto të cilën më pas e ripostoi edhe Rashica.

Të dy morën mijëra komente falënderuese dhe pozitive nga ndjekësit e tyre në Instagram./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BjnTQWsl-_Z/?taken-by=arianagushi1986

Artikuj të ngjashëm