Gold AG drejt Shqipërisë për ta befasuar këtë personazh (FOTO)

By

Ai u bë ylli i rrjeteve sociale në pak javë pas debutimit tek programi ‘Në kurthin e Pitër Pan’ në televizionin Klan.

Fjala është për Xhejson, djalin simpatik që vodhi zemrat e të gjithë shqiptarëve me ëmbëlsinë dhe sinqeritetin e tij.

E kushdo që e ndjek Xhejsonin në rrjete sociale e di një detaj – faktin që ai është fans i madh i reperit Gold AG.

E duket se një gjë e tillë e ka shtyrë reperin që të marrë rrugë drejt fshatit ku jeton Xhejson për një vizitë e cila duket ta ketë lumturuar shumë vogëlushin.

Fotoja e mëposhtme, e ndarë nga Ariani në Instagram i thotë të gjitha. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm