Godet Rovena sërish!!!

By

U përfol e u diskutua shumë për fotot e saja me përmbajtje erotike ku morri kritika e lavdata për linjat trupore.

Ajo ka bërë një fotosesion ku shfaqet pothuajse e zhveshur, vetëm me të brendshme.

Por pas gjithë kësaj ajo ka deklaruar për Prive që gjithmonë e ka tërhequr sensualja dhe erotikja, madje në të gjitha vendet ku ka udhëtuar ka koleksionuar të brendshme që janë unike dhe që Rovena i ka pasion këto veshje të brendshme.

Në një foto të postuar ajo ka treguar që fotosesioni “Erotica” do të publikohet shpejt. / prive.al

IMG_20160325_193302

Artikuj të ngjashëm