Gjyste Vulaj na zbuloi sekretin e rinisë

By

Gjyste Vulaj krijon shpesh lajm për faktin se përkundër viteve, mbetet në top formë.

Këngëtarja e cila e ka afër prefiksin 4, shkëlqen me pamjen e freskët dhe rinore.

Pooor, cili është sekreti? Shumë thjeshtë, Gjystja sapo na e ka zbuluar.

Përmes rrjeteve sociale, këngëtarja ka ndarë inserte nga pilullat e kolagjenit që i konsumon shoqëruar me ushqimet me përmbajtje të kësaj substance të cilat i ka në dietën e saj.

Për një pamje të freskët si Gjystja, kolagjeni nuk duhet harruar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm