Gjysmë milion shikime për ‘Call me Goddess’

By

Perëndesha Encë po ka shumë sukses me projektin e saj të ri ‘Call me Goddess’. Një videoklip i kuruar në detaj dhe një zhanër i ri në të cilin interpreton këngëtarja ishin çelës i suksesit.

Klipi që u publikua në me 1 tetor akoma pa mbushur 48 orë nga lançimi në kanalin e Encës në YouTube ka regjistruar shifrën prej 500 mijë shikime.

E përpos që po dëgjohet shumë ka arritur edhe një numër të madh shpërndarjesh në rrjete sociale./Prive.al

Artikuj të ngjashëm