Gjysmë i zhveshur dhe i ulur në tualet, Gashi publikon fotografi nga banja

By

Postimi i fundit i Gashit në llogarinë e tij në Instagram, u dha pas asnjë përshkrim – ndonëse një duhej për kontekst të paktën.

Artisti publikoi një fotografi, teksa po kryente ‘punët’ e tij i ulur në tualet dhe me një buzëqeshje në fytyrë. Një emoji lule u përdor për të mbuluar modestinë e tij.

Më poshtë mund të shihni të plotë postimin e tij në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm