Gjysma e kujt është Elvana Gjata ?!

By

Elvana Gjata tash e disa ditë ka nisur festimet e ditëlindjes me pushime në kryeqytetin francez.

Bashkë me motrën Migenën, këngëtaren Besa Kokëdhima dhe prezantuesen Jonida Vokshi, ajo ka shijuar çdo moment në Paris nën shoqërinë e personave të zemrës.

E pikërisht nga Parisi ku po qëndron aktualisht, lidhur me miqësinë me këngëtaren ka folur Jonida.

Ajo në një foto të postuar në Instagram ku shihet me Elvanën ka shkruar: ‘Disa gjëra nuk ndryshojnë kurrë. Gjysma ime Elvana Gjata’.

Dyshja tash e disa vite kanë konsoliduar një raport të fuqishëm të miqësisë që me aq sa munden e mbajnë larg nga ekspozimi në media e rrjete sociale. /Prive.al/

Screenshot_2016-02-04-14-32-53

Artikuj të ngjashëm