Gjon Karrica rikthehet me një këngë për Mitrovicën e vitit 2001

By

Këngëtari që theu tabutë dhe tregoj se në industrinë e muzikës dëshiron të jetë vetvetja, ndryshe dhe pa korniza, po rikthehet.

Gjon Karrica, ka bërë të ditur kthimin në botën e muzikës me një projekt të ri të titulluar “Whiskey”.

Në një postim të lëshuar në Instagram, Karrica, i njohur si “Lugati”, ka konfirmuar se kënga që vjen e përcjellur me videoklip do të lëshohet me datë 15 tetor. Shkruan se në këngë flitet edhe për përplasjet në Mitrovicë.

“Lugati” thotë se është i emocionuar dhe se në vëmendjen e publikut po vjen pas një periudhe turbulencash në jetën e tij private.

Lajmi për rikthim është servuar me një foto promocionale të këngëtarit ku duket në top formë. /Prive.al

 

View this post on Instagram

A post shared by Gjon (@lugatiofficial)

Artikuj të ngjashëm