Gjon Karrica po bëhet baba?!

By

Këngëtari i shumëpërfolur për prezantimet e tij të çuditshme në skenë por gjithmonw atraktive dhe risi për syrin e publikut tonë, po bëhet baba.

Gjoni është i martuar me gruan e tij nw Zvicër qw disa vite, martesa e tij i ka mbijetuar shumw gjwrave ku mes miqwsh thuhet se toleranca dhe kuptimi janë çelwsi i lidhjes së tyre.

E fal këtij partneriteti, Gjon Karrica në mesin e 2016-tës do të bëhet baba. Gjinia e foshnjës ende nuk është e ditur. Por pwpos kësaj këngëtari nuk po len anash edhe punët e tij lidhur me karrierën. Ai është në pwrgatitje të klipit të ri me produksionin Tik Tak.

Artikuj të ngjashëm