Gjon Karrica pas Sex Toy, ‘e don një virgjëreshë’

By

‘Sex Toy’ krijoi një zhurmë mediatike për klipin e nxehtë dhe provokimit që bëri Jessy në një emision televiziv.

Pas kësaj, Gjoni është duke finalizuar këngën e tij të re.

Duke mos dhënë detaje për bashkëpuntorët, Karrica ka treguar se ka gati këngën e re që do jetë ndryshe nga ai paraprak.

Titulli i saj do të jetë “E dua një virgjëreshë”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm