Gjoksi në plan të parë për Diana Avdiun (FOTO)

By

Të jesh modele pa dyshim që kërkon të kesh linja perfekte trupore duke iu referuar gjithmonë të qenurit thatanike dhe me përmasa që ky profesion kërkon.

Por shumë nga modelet tona janë dukur gjithmonë seksi në paraqitjet e tyre përkundër asaj që jo gjithmonë fiziku i një modeleje arrinë të duket e tillë.

Diana Avdiu është ajo që shumë herë ka mahnitur me paraqitjet e saja, megjithatë imazhi i fundit në llogarinë e saj në instagram sikur ka dëshpëruar paksa sa i përket gjoksit të saj i cili në shumicën e rasteve dukej mjaft seksi dhe i fryrë.

Kjo foto e cila me gjasë kishte kryekëput qëllim ekspozimin e gjoksit pasiqë në të nuk shihet fytyra e modeles, megjithatë nuk nxorri atë në formën më të mirë që Diana mund të ofrojë./PRIVE.AL/

0fe8646851b2ffa3c25293b32b131ffe74fb17e6785f6a807ac387107c83d140_full

Artikuj të ngjashëm