Gjithë sytë tek Gjyste Vulaj dhe vajza e saj në pushime (FOTO)

By

Janari e ka gjetur në pushime edhe këngëtaren Gjyste Vulaj.

Ajo bashkë me familjen ka marrë rrugë drejt Meksikës për disa ditë nën diellin përvëlues dhe detin e zonës së Karaibeve.

E tashmë kur është në një ambient vere, nuk kanë se si të mungojnë fotot e nxehta, të cilat me shumicë i shohim tek Gjystja në çdo kohë të vitit.

Këngëtarja ka lënë pa fjalë me linjat e saj në fotot e ndara me ndjekësit në rrjete sociale teksa vëmendje ka marrë edhe vajza 20 vjecare e saj, Rozana.

Më poshtë, fotografitë nga kjo ekspeditë që sapo ka nisur… /Prive.al/

@marina_dedvukaj @ljjackie

A post shared by Gjyste Vulaj Official (@gjystevulaj) on

Artikuj të ngjashëm