Gjithçka që s’keni ditur për parfumet e duhet ta mësoni, shiheni këtë emision (VIDEO)

By

Mënyra më e mirë për tu mbajtur në mend dhe për të lënë shenjë prapa, thonë është aroma.

Dhe prapa aromave qëndron një art i tërë!

Mbrëmë në emisionin Nd’rrimi i Natës me Alaudin Hamitin në Klan Kosova, është diskutuar për parfumet dhe të ftuarat, japin komentet dhe njohuritë e tyre lidhur me artin e parfumerisë e plot gjëra, mund edhe të mos i keni ditur.

Esmeralda Prodani, pronare e parfumerisë Maison de Parfum në Tiranë dhe Arbnora Ademaj, koleksionuese parfumesh dhe njohëse e mirë e tyre, vijnë në NIN për të rrëfyer se çka qëndron prapa fragrancave të mrekullueshme dhe diskutojnë nëse ne jemi të kompletuar pa parfume. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm