Gjithçka që nuk u pa nga dasma e djalit të Remzie Osmanit (VIDEO)

By

Këto ditë në portale keni pasur mundësi të shihni kudo lajme për dasmën e djalit të Remzie Osmanit.

Që nga e premtja e deri të dielën, këngëtarja e njohur e muzikës popullore dhe familja e saj po festonin për këtë ditë të veçantë të Hamzës dhe nuses Gëzimes.

Por çfarë nuk keni parë?

Prive sjell në detaje gjithçka që ju ka humbur, që nga detajet e sallës luksoze e deri tek mysafirët, muzika e VIP.

Videoja e mëposhtme ju tregon të gjitha./Prive.al

Artikuj të ngjashëm