Gjithçka që duhet të dini për albumin e parë të Don Phenom

By

Nuk ka shumë kohë që Don Phenom i është futur skenës muzikore, ai arriti të marrë vëmendje nga publiku me prurjet e tija.

Ekskluzivisht për Prive, Don Phenom na zbulon më shumë për albumin e tij të ri si dhe bashkëpunimet me disa këngëtarë shumë të njohur që do t’i ketë në vijim.

Për më shumë detaje ndiqni materialin në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm