Gjithçka gati për ‘Xhan Xhan’ të Gold Ag dhe Yllka Kuqit, ja kur publikohet

By

Projekti mes Gold Ag dhe Yllka Kuqit është finalizuar.

Kënga do të publikohet këtë të premte në orën 18:00.

Lajmin e ka konfirmuar vetë reperi i cili ka postuar një fotografi në Instagram me anë të të cilit edhe e ka bërë njoftimin.

Kënga mbanë emrin ‘Xhan Xhan’ dhe është bashkëpunimi i parë mes këta dy artistëve./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BkfKLiOl3SA/?taken-by=arianagushiages

Artikuj të ngjashëm