Gjira paska gjetur emrin për vajzën që do të sjellë në jetë

By

Reperja Gjira, që ka kohë qe është tërhequr nga industria e muzikës, por jo edhe nga vëmendja e publikut, është në pritje të fëmijës së dytë.

Më parë Prive kishte raportuar se ajo po pret një vajzë, kurse ajo tani zbuloi se kur do të sjellë në jetë vogëlushen. Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram, ajo zhvilloi një sesion pyetjesh përgjigjesh me ndjekësit e saj.

Ajo tha se bebi do të vijë në jetë në fund të janarit. Po ashtu ajo pohoi se ajo dhe bashkëshorti i saj e kishin emrin për bebin, që në momentin që kuptuan se ishte vajzë. Ndonëse mund të ndërrrojnë mendje deri në janar, ajo tha se ende nuk kanë gjetur një emër që u pëlqen më shumë se ky që e kanë menduar. /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm