Gjiko vjen me këngë te re (FOTO)

By

Reperi Asdren Gjikolli, i njohur me nofkën Gjiko ritmin e sukseseve të tij sukur e mori mjaft shpejt dhe me gjasë nuk ka ndërmend të ndalet.

Realizoi shume bashkëpunime të suksesshme deri sa njejt famë morren edhe realizimet e tij solo.

Sonte, reperi në ora 18:00 do të publikoj projektin e tij më te ri të titulluar “Hajt hajt”

Pak orë na ndajnë nga publikimi i këngës për të vlerësuar pastaj se sa shumë do pëlqehet./PRIVE.AL/
7ac2c0454cdb6821e193345354faca8b00fb1be25ec6634e28749a0714e68dd9_full

Artikuj të ngjashëm