Gjiko tregon qëndrimin e tij sa i përket marihuanës

By

Ndërsa në botë vazhdon diskutimi për legalizimin e marihuanës, një gjë e tillë edhe mjaft relevante edhe në vendin tonë, ndonëse jo në nivele shtetërore.

Njerëzit janë të ndarë, në pro dhe kundër.

E së fundmi i ftuar në NIN, Gjiko tregoie dhe mendimin e tij.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm