Gjiko publikon këngën “Çunat e rrugës”

By

Reperi Gjiko para pak dite ka paralajmëruar projektin “Çunat e rrugës” për të cilën është shprehur si një ndër projektet më të veçanta.

Kënga është e gjithë krijim i familjes RedBox, në muzikë nga BigBang e tekst të Asdrenit.

Videoklipi i saj ka dhe aktorë të cilët përshtaten me lirikën që trajton kjo këngë. Tashmë kurioziteti mbi “Çunat e rrugës” është shuar, pasiqë ky projekt para pak minutash dha premierën në YouTube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm