Gjiko po vjen me këngën e re, titulli interesant (VIDEO)

By

Pati disa bashkëpunime të suksesshme këtë vit, ndërsa tani është koha që të vijë i vetëm.

Me Skerdin solli “Faje”, me Nora Istrefin “Gabime”, dhe tani Gjiko ka përgatitur një tjetër projekt.

Fjala është për një këngë që do quhet “Papuçe Gucci”.

Gjiko ka nisur xhirimet e klipit, e shpejtë adhuruesit e tij do e kenë në dorë projektin. /Privs.al

Artikuj të ngjashëm