Gjiko po sjellë muzikë në një tjetër standard! (VIDEO)

By

Edhe pak ditë kanë mbetur deri në publikimin e këngës së re të Gjikos.

Gjatë një interviste për Prive, reperi tregoi për projektin e ri por foli edhe për planet e tij për këtë vit.

Çfarë ka përgatitur dhe çfarë e ka bërë të mendojë karantina, e kuptoni duke klikuar në videon e mëposhtme që sjellë intervistën e tij të plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm