Gjiko paralajmëron diçka të madhe, përmend edhe një datë

By

Gjiko aktualisht gjendet në Vjenë bashkë me të dashurën e tij Elita Rudin.

Reperi postoi një fotografi në Instagram me anë të cilës bëri një paralajmërim të madh për datën 2 maj.

Pa dhënë detaje të tjera, këngëtari shkroi: ‘2 maj diçka e madhe po vjen’.

Ju kujtojmë që Gjiko deri tani ka punuar rreth mixtape të tij i cili është gati dhe pritet të dalë në tregë shumë shpejt, dhe sipas përshkrimit të fotografisë që reperi e ndau me ndjekësit e tij, 2 maj do të jetë dita e lansimit të këngëve./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BiKC9t5nuAB/?hl=en&taken-by=gjikotheflyboy

Artikuj të ngjashëm