Gjiko me këngë sentimentale (VIDEO)

By

Viti 2019 nuk do të kalojë pa një këngë edhe nga Gjiko.

Reperi së shpejti sjell një projekt të ri muzikor i cili është punuar në Redbox – studion në të cilën ai është anëtar.

Kësaj radhe, artisti vjen me një këngë sentimentale dhe siç merr vesh Prive, klipi veç është xhiruar.

Përveç kësaj, Gjiko ka paralajmëruar edhe një album tjetër i cili do të dalë në vitin 2020.

Detajet e tjera ua tregon videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm