Gjiko gati nuk njihet pas ditëve nën diellin përvëlues të Maldiveve

By

Ky fillim Janari mund të jetë i mërzitshëm për shumë prej nesh që pas festave i jemi rikthyer përditshmërisë së zymtë në këtë periudhë të vitit.

Por, e tillë s’ka qenë aspak kjo nisje e 2018-tës për Gjikon dhe të dashurën e tij, Elita Rudin.

Dyshja kanë marrë rrugë drejt Maldiveve për disa ditë pushimesh të paharruara ku mes tjerash, Gjiko ka marrë edhe shumë ngjyrë!

Në një prej imazheve të fundit, reperi i shumë hiteve është shfaqur goxha i pigmentuar nga ditët nën diell përvëlues.

Jetë o jetë!/Prive.al/

Life is Good ??

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

Artikuj të ngjashëm