Gjiko flet për herë të parë për shtatzëninë e Elitës

By

Reperi Gjiko, pak orë para publikimit të projektit të shumëpritur ‘Distanca’ ishte protagonist në 25 pyetjet e Prive.

Ai foli për të parën herë pas martesës për eventin, si rrallëherë edhe për Elitën teksa normalisht, nuk shpëtoi pa u pyetur mbi faktin që po bëhet baba.

Mes tjerash, Gjiko tregoi se me çka i ka marrë zemrën Elitës dhe kë e ka talent të fshehur.

Ndiqeni të plotë më poshtë intrevistën e Vlorijan Halilit me reperin e njohur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm