Gjiko finalizon 12 këngë

By

Gjiko po rikthehet fuqishëm!

Reperi ka njoftuar përmes Instagramit se ka finalizuar plot 12 këngë pas një pune 10 orëshe në studion e vëllait të tij – Redbox Entertainment.

Nëse nuk e dini, ka kohë që Gjiko ka përmendur një tjetër mixtape pas atij që solli kohë më parë.

Por, reperi nuk ka dhënë detaje të tjera nëse ky do të jetë përfundimisht një album apo mixtape dhe kë do ta ketë të ftuar.

Ndryshe, kënga e tij e fundit është “My bro” në bashkëpunim me Butën dhe “Coco Jumbo” vetëm, që të dyja të suksesshme./Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm