Gjiko e Nora shndërrohen në “mace” (FOTO)

By

Me këngën e fundit “Gabime”, ata të dy arritën të marrin mbi 10-të milionë klikime, duke u shndërruar në sukses këtë verë.

E miqësia në mes dyshes së famshme, Nora Istrefi dhe reperit Gjiko, ka zgjatur më shumë se sa thjesht në vargjet e këngëve.

Këtë verë i patëm ngado bashkë nëpër koncerte, e tani po përmbyllin edhe sezonin bashkë.

Mbrëmjen e kaluar ata ishin edhe në një të tillë bashkë e me filterat e Snapchat, kanë ndryshuar fytyrat e tyre duke ndjekur trendet e fundit në botë.

Nora e Gjiko u shndërruan në mace. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm