Gjiko dhe Nora Istrefi sërish në bashkëpunim! (FOTO)

By

Pas suksesit të madh me këngën “Gabime”, Gjiko dhe Nora Istrefi janë bërë sërish bashkë për një këngë të re.

Këtë e dëshmon ambienti i njëjtë i të dy artistëve të cilët kanë postuar fotografi së fundmi në Instagram.

Nora Istrefi sapo publikoi një imazh me fustan të bardhë nën të cilën ka shkruar: “A jeni gati për këngën time të re Anna?”.

Ndërkaq, Gjiko, dje shkroi: “Po nuhas mega-hit”.

Nuk ka detaje të tjera rreth këtij bashkëpunimi e as data e saktë e publikimit./Prive.al

View this post on Instagram

I smell mega hit ⌛️🍌🙊

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

View this post on Instagram

ready for my new single “ANNA” ???🎬

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Artikuj të ngjashëm