Gjiko dhe Elita shkëlqejnë në dasëm

By

Prej kur e kanë zyrtarizuar lidhjen duke mos u fshehur më nga syri i publikut, Gjikon dhe Elitën i kemi parë kudo.

Nga fotot në shtrat e deri tek pushimet dhe shëtitjet e panumërta, çifti shpesh kanë ‘thyer’ rrjetin me imazhet e postuara.

Por, në dasma nuk i kemi parë asnjëherë.

E tashmë kur sezoni koncerteve ka përfunduar, duket se çifti ka gjetur kohë për të qenë pjesë e një të tille.

Gjiko ka postuar një fotografi krah Elitës ku shfaqen elegantë nën mbishkrimin: ‘I kom tregu se leshi komve m’bon të veqant’.

Kjo pjesë lidhet me intervistën e parë të dyshes në emisionet paraprake të bukuroshes ku kishin nisur shkëndijat e para të asaj që më pas do konsolidohej si një lidhje shumë e bukur e dashurisë. /Prive.al/

I told her :qe leshi nkom mbon t'veqant ?my?

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

Artikuj të ngjashëm