Gjesti nis këtë tetor me një këngë shumë të ndjerë

By

Me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, Gjesti njoftoi për këngën e re.

Kënga e re titullohet “Oh zot” dhe nga ajo që artisti ka ndarë në Instagram kjo është një këngë e ndjerë që flet për gjendjen socio-ekonomike të popullit tonë.

“Oh zot” do të publikohet me 1 tetor dhe më poshtë mund të shihni postimin e plotë të Gjestit në Instagram. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by GjESTI (@gjestt)

Artikuj të ngjashëm