Gjërat po shkojnë drejt finalizimit – Afrona Dika zgjedh unazën e martesës

By

Modelja Afrona Dika dhe i fejuari i saj, këngëtari Blero Muharremi, po lidhin kurorë muajin që vjen.

Derisa edhe pak kohë na ndanë nga dasma madhështore e dyshes, detaje të reja dalin tani në shesh.

Përveç fustanit të nusërisë, vendit ku do bëhet dasma e numrit të të ftuarve, Afrona na e bëri me dije se e ka zgjedhur edhe unazën e martesës.

Këtë e tregoi përmes një storie në Instagram, ku shfaqë disa modele dhe deklaron se po bënte përzgjedhjen e këtij simboli të dashurisë që do e mbajë vënë tërë jetën në gisht. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm