Gjatë një kontrolle tek mjeku, Stresi ka një thirrje për të gjithë

By

Së fundmi, Stresi vendosi që të bënte një kotrollë gjenerale tek mjeku, diçka që sipas tij e kishte lënë anash.

Ai shkruan se vizitën e kreu tek një doktor në Londër, duke bërë kështu analiza të përgjithshme.

Teksa ai do të presë për rezultatin e analizave të tij, Stresi bën thirrje që të ndalim konsumin e alkoolit dhe duhanit.

“Sot mbas 34 viteve Dhe per here te pare mora iniciativen te shkoj tek nji nder doktorrat me Te mire ne londer , @drkristopapa , beme te gjitha analizat e pergjithshme .Stop 🛑 Duhanit 🛑 Alkolit te tjerat I kemi si me lind sot”, shkruan ai në një video që ka ndarë. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by STRESI (@stresi)

Artikuj të ngjashëm