‘Gishti’ me Teuta Krasniqin (Video)

By

Nesër në Teatrin Kombëtar të Kosovës do të jipet premiera e shfaqjes më të re në këtë skenë.

‘Gishti’ mban emrin ky projekt ku do të luajnë aktoret Teuta Krasniqi dhe Irena Cahani.

Përpos premierës, publiku mund ta shoh reprizën e saj me datë 30 qershor dhe 1 korrik.

Kjo shfaqja pason ‘Ferma e Kafshëve’ e cila premierën në TKK e dha para pak dite./Prive.al

Artikuj të ngjashëm