‘Girls’ lansohet me klip – Rita puthet në buzë me njërën nga vajzat (VIDEO)

By

Rita Ora ka marrë komente të zhurmshme kur kënga ”Girls” në bashkëpunim me Cardi B, Bebe Rexha e Charli XCX, doli në youtube.

Projekti i cili trajton një histori të jetës së këngëtares kosovare, është lansuar tashmë edhe me videoklip në të cilin Rita shfaqet në disa skena intime.

“Girls” dokumenton edhe një puthje mes Rita Orës dhe Cardi B, moment të cilin mund ta shihni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm