Gili ka disa fjalë për Sinan Vllasaliun

By

Jemi shumë afër festave të fundvitit dhe që tani kanë nisur xhirimet e Vitit të Ri për këngëtaret të estradës tonë.

Ka qenë Gili ajo që na ka zbuluar dukjen e saj në njërin prej emisioneve që transmetohet gjatë Vitit të Ri.

Këngëarja shihet pranë Sinan Vllasaliut me të cilin ka bashkëpunuar për këngë të reja, në një fotografi të cilën e ka postuar në Instagram.

‘Me kojshin dhe bashkepuntorin më të ngushtē Sinan Vllasaliun’, ka shkruar Gili pa dhënë detaje të tjera./Prive.al

Artikuj të ngjashëm