Gili e Iliri me set fotografik: Vitet s’po iu lënë shenjë

By

 

Janë pa dyshim një prej çifteve ikonë.

Bashkë për disa dekada,këngëtarja Gili Berani dhe kompozitori Ilir Berani duket se me vitet që kalojnë po përtrijnë veten dhe dashurinë.

Kjo është vërejtur së fundmi në imazhet e publikuara nga këngëtarja në rrjete sociale.

Në to, ajo dhe Iliri pozojnë përkrah njëri-tjetrit në Turqi ku edhe pushuan për disa ditë përgjatë javëve që lamë pas.

Më poshtë fotografitë e çiftit. /prive.al/

Foto me te reja nga Turqia ? Foto by Fatlum I Hajredinaj ❤️

A post shared by Contact Manager : +37744158103 (@gili.official) on

Une me Ilirin ?

A post shared by Contact Manager : +37744158103 (@gili.official) on

Artikuj të ngjashëm