Gili dhe Sabriu në bashkëpunim pas shumë kohësh

By

Dy më të dashurit e skenës, Sabri Fejzullahu dhe Gili lansuan një bashkëpunim.

Ndonëse të dy shumë shpesh janë shfaqur në skenë së bashku për potpuri, ky bashkëpunim është i pari për artistët.

Kënga titullohet “Bo be”, është realizuar me videoklip dhe ju mund ta ndiqni në videon e mēposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm