Ghetto Geasy në studio për këngën e re (FOTO)

By

Verës sigurisht se nuk do t’i mungojë as Getoar Selimi.

Reperi ka nisur punën për një këngë të re dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram.

Ai ndau një foto në studion e Kico Beats dhe DJ Jungle duke treguar se një projekt do të vijë së shpejti.

Kujtojmë se Geti sjellë së shpejti edhe një album me Majkin./Prive.al

View this post on Instagram

🤷🏻‍♂️

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Artikuj të ngjashëm