Gheto Geasy sot feston ditëlindjen!

By

Lideri i Babastars, Getoar Selimi sot feston ditëlindjen e tij të 39-të.

Urimet ndaj tij kanë qenë të shumta, në mesin e atyre ishte ai i bashkëshortes së tij, Marina Vjollca.

Me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, moderatorja e ka uruar me fjalë mjaft të ëmbla.

“Jam shumë e lumtur që kam një burrë si ti, çdo ditë është një dhuratë,dhe e dua që ne e ndajmë së bashku. Gëzuar ditëlindjen dhe dije që të dua më shumë se asnjëherë më parë”. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm