Gëzuar festat nga Liberta Spahiu (VIDEO)

By

Ngjyra e kuqe shumë i ngjan – kjo pjesë e këngës së Adrian Gaxhës dhe Florianit I shkon shumë Liberta Spahiut.

Kjo për faktin se prezantuesja e emisionit më të shikuar të shoëbizit – PRIVE, Liberta Spahiu, duket kaq e veçantë me këtë ngjyrë.

Moderatorja ua uron festat e fundvitit me anë të një videoje të realizuar së fundmi e të cilën ju mund ta shihni më poshtë.

Ua  kujtojmë që këtë vit do të keni mundësi të shihni sërish Prive Reality pas shumë kërkesave që janë bërë drejtuar redaksisë tonë.

GËZUAR!/PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm