Gëzim në familjen e Shyhrete Behlulit, vjen në jetë nipi i saj (FOTO)

By

Shyhrete Behluli është bërë sërish gjyshe.

Vajza e saj Njomza solli në jetë djalin dhe këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes Instagramit.

Ajo postoi një zemër të kaltër nën të cilën shkroi: “Sot ma fali zoti edhe nje nip.U gzofte cdo shtepi qysh jemi gezu na”.

Akoma nuk dihet emri i vogëlushit megjithatë urime./Prive.al   

Artikuj të ngjashëm