Gëzim i dyfishtë në familjen e Edona Llalloshit (FOTO)

By

Fillimi i muajit të fundit të vitit s’do mund të sihte më i mbarë për familjen e këngëtares Edona Llalloshi.

Ditën e djeshme, familja është shtuar me ardhjen në jetë të nipit dhe mbesës së këngëtares.

Motra e Edonës, Aida, ka sjellur në jetë binjakë, vajza e djalë të cilët ka vendosur t’i quajë Inna dhe Pol.

Lajmin e gëzueshem, Llalloshi i ka ndarë përmes një fotografie në rrjete sociale.

Sigurisht se këtij zhvillimi, më së shumëti i është gëzuar nipi i madh, Endi i cili tashmë është bërë edhe me vëlla dhe motër. Urime /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm