Getoar Selimi po që vishet shtrenjtë – syzet e tij kanë çmim marramendës

By

Meqenëse është njëri ndër emrat e parë të muzikës rep në shqiptari, ai ishte edhe themelues i kompanisë Baba Stars që duhet t’i ketë sjellë goxha përfitime materiale.

Reperi i famshëm kosovar Getoar Selimi nga muzika ka fituar shumë, dhe këtë e dëshmon edhe jeta luksoze që bën – përfshirë pushimet e shtrenjta e veshjet e markave të njohura ndërkombëtare që kushtojnë shumë.

E meqë është kaq i kamur, ai edhe syzet që janë ndër aksesorët kryesorë që i sheh në pamjen e tij i ka bukur të kushtueshme.

Siç ka zbuluar faqja shqiptare në Instagram, syzet e markës Tonino Lamborghini kushtojnë plot 920 euro!

https://www.instagram.com/p/BsYIi6iH_5S/

Artikuj të ngjashëm