Getinjo publikon këngën e re – “SELFMADE” vjen me klipin e xhiruar jashtë Kosovës

By

Reperi i njohur kosovar Getinjo, sapo ka lansuar këngën e tij të re solo.

Ai vjen në një projekt që është pak a shumë i ngjashëm me atë të kaluarin që solli solo, “Sillet”, ku ai shpaloste vështirësitë që kishte pasur deri te majat e suksesit.

E njëjta valë rrëfimi dhe i njëjti koncept klipi vjen pak a shumë edhe në këngën e tij të re “Selfmade”.

Klipi është xhiruar jashtë Kosovës, ndërsa edhe kësaj here Getinjo shfaqet duke ecur në rrugët e një qyteti, derisa e tërë kënga e tij shoqërohet me titra poshtë videos. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm