Getinjo publikon këngën e re me videoklipin e realizuar në karantinë

By

Vetëm pas pak ditësh që publikoi një këngë të re në versionin audio të titulluat “S’ka shpesh”, Getinjo vjen me një projekt të ri.

I gjithi përfshirë edhe videoklipin është i realizuar në kushtet karantine.

Kënga titullohet “Rash” dhe ju mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm