Getinjo na prezanton me veturën e tij të re super luksoze (FOTO)

By

Reperi shqiptar Getinjo, ka publikuar fotografinë e blerjes së tij më të re.

Getinjo ka investuar goxha në makinën e tij të re të markës Mercedes, Brabus 500 dhe e ka publikuar fotografinë në Instagramin e tij.

“Mirë se erdhe llokum”, shkroi Getinjo në mbishkrimin e fotografisë.

Getinjo ka dëshmuar se është i apasionuar pas veturave luksoze. Kujtojmë që muaj më parë reperi na prezantoi me blerjen e tij të re BMW m4 Cabrio.

Vozitje të mbarë Getinjo! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm